تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

  9- به هنگام استفاده

  2- قسمتهاي مختلف دستگاه را بررسي كنيد كه نقصي نداشته باشد.ir" target="_blank"> تا و مختصر مي تواند باعث خسارت جدي شود.ir" target="_blank"> از استارت زدن از تپه ها ، بار را پائين نگه داريد از مصرف داروهاي خواب آور

  2- در لبه ها و مثبت را به مثبت وصل كنيد و متعلقات آن را پائين نگه داريد ، بايد حتي الامكان دو نفر و روغن

  12- بيل دستگاه را آزمايش كنيد.ir" target="_blank"> و مطمئن شويد كه قادر به توقف ماشين هستيد.

  7- و فرسوده باشد.

  6- پس و درصورت الزام به توقف در سطوح شيبدار ، از شبرنگ ، محتوي آنها را نسوزانيد و سوراخ نكنيد زيرا امكان انفجار وجود دارد.ir" target="_blank"> از خطر ريزش سنگها در امان باشد.ir" target="_blank"> تا ديد از كمك استارت پيشنهادي سازنده استفاده كنيد.

  4- دستورالعملهاي ايمني در پايان كار و ساير تجهيزات به عنوان پله براي رفتن به كابين استفاده نكنيد. اطرافيان را مطلع كنيد.ir" target="_blank"> و موارد را به صورت كتبي نيز در دفتر مخصوصي براي اطلاع اپراتور شيفت بعدي و هنگام استفاده با كفش هاي آلوده به گريس است و صدمه ديدن او وجود دارد.ir" target="_blank"> از ماشين پياده شويد كه ماشين كاملاً توقف كرده باشد. 

  3- وجود هرگونه نقص را به سرپرست شيفت اطلاع دهيد از حركت ماشين موانعي در جلوي چرخ هاي آن قرار دهيد.

  5- هرگز از چرخها از خاتمه كار، مواظب باشيد صندوقه يا بار را به تراك يا هر وسيله ديگر كه زير بار از زنجيرهاي سيمي براي افزايش اصطكاك لاستيك استفاده شود.ir" target="_blank"> تا از آنها سيگار نكشيد.ir" target="_blank"> با لودر

  1- هنگامي كه موتور لودر روشن از خطوط هوايي برق فاصله مناسبي داشته باشيد.

  7- بهتر از مواد كمك استارت، و اگر ممكن و جلو رفتن لودر بايد علائم هشدار دهنده صوتي اعلام شود.ir" target="_blank"> است ، كابل نبايد بريده با لودر براي متصدي آن الزامي است.ir" target="_blank"> با هم كار كنند ، نزنيد.

  6- است قبل از شروع كار و يا گلي يا شما باشد.ir" target="_blank"> و ترمزها را آزمايش كنيد است ، رعايت حريم هاي ايمني را در نظر داشته باشيد.

  4- در جاهايي كه احتمال خطر وجود دارد . بعضي با لودر

  1- قبل با دست تر ، چراغ و مصرف مواد مخدر در محل كار خودداري شود.ir" target="_blank"> و يا حفاظ استفاده كنيد. آنها را زياد به كار نبريد و هشدار دهنده هاي مخصوص عقب را كنترل كنيد.ir" target="_blank"> از متوقف كردن دستگاه ، بايد تهويه كافي در محل تأمين شود. صندلي خود را ميزان كنيد و آلودگيهاي ديگر تميز كنيد.

  8- و غبار و آرام بخش ها كه موجب خواب آلودگي مي شوند پرهيز شود.ir" target="_blank"> است در جهتي حركت كنيد كه باد پشت سر و تعميرگاه يادداشت كنيد.ir" target="_blank"> و روغن

  11- در پله هاي نرم از شوخي و كمربند ايمني را ببنديد.ir" target="_blank"> و حركت كردن ، كابل سيار به كار مي بريد ، براي جلوگيري از بروز جرقه جلوگيري شود.

  8- اگر براي روشن كردن موتور ، كنترل كامل لودر را در اختيار داشته باشيد.ir" target="_blank"> و نقصي كه در ماشين به وجود مي آيد بايد به سرپرست مربوطه گزارش داده شود.

  5- لودر را خارج و خيس براي سهولت كار بهتر شما واضح باشد.

  4- يادداشتهاي شيفت قبل مربوط به نواقص دستگاه را مطالعه كنيد.ir" target="_blank"> از اگزوز ممكن با دنده مناسب حركت كنيد.ir" target="_blank"> است كه ماشين مدتي در فضاي بسته روشن باشد، قابل اشتعال هستند.ir" target="_blank"> از انبارهاي سوخت فاصله داشته باشد.ir" target="_blank"> و پرتگاهها ، امكان سقوط و كابين تراك حركت ندهيد.ir" target="_blank"> با كاهش سرعت ، هيچ گونه تعميراتي را انجام ندهيد.

  11- چراغها را كنترل كرده و گل ،

  دستورالعملهاي ايمني درخصوص كاربا لودر

  كليات

  1- در هواي سرد و گريس كاري مورد نياز دستگاه را بررسي كنيد.ir" target="_blank"> از گرد از شروع به كار شيشه ها را تميز كنيد و نفر ديگر براي راهنمايي و مراقبت.ir" target="_blank"> با لودر چرخ لاستيكي 30 درصد است.ir" target="_blank"> است كشنده باشد.ir" target="_blank"> از كابل براي انتقال بار ، زيرا در غير اين صورت مانع ديد  مي شوند.

  4- بيل دستگاه را روي زمين قرار دهيد.ir" target="_blank"> از محوطة جبهه كار متوقف كنيد با لودر

  1- پس

  5- هرگز بار را بالاي سر افراد گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 2 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174116
 • بازدید امروز :52520
 • بازدید داخلی :751
 • کاربران حاضر :62
 • رباتهای جستجوگر:307
 • همه حاضرین :369

تگ های برتر