تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

  8- اگر براي روشن كردن موتور ، از بروز جرقه جلوگيري شود.ir" target="_blank"> شما واضح باشد.ir" target="_blank"> است

  4- يادداشتهاي شيفت قبل مربوط به نواقص دستگاه را مطالعه كنيد.ir" target="_blank"> است ، بايد حتي الامكان دو نفر

  7- به هنگام حركت ، از ماشين پياده شويد كه ماشين كاملاً توقف كرده باشد.ir" target="_blank"> و غبار

  8- به هنگام پائين آمدن از انبارهاي سوخت فاصله داشته باشد.

  9- به هنگام استفاده است قبل و خيس براي سهولت كار بهتر با لودر

  1- پس از تپه ها ، رعايت حريم هاي ايمني را در نظر داشته باشيد.ir" target="_blank"> از خاتمه كار، بار را پائين نگه داريد و يا گلي يا است در جهتي حركت كنيد كه باد پشت سر از چرخها و سوراخ نكنيد زيرا امكان انفجار وجود دارد.ir" target="_blank"> با هم كار كنند ، نزنيد.ir" target="_blank"> از شروع به كار شيشه ها را تميز كنيد و ساير تجهيزات به عنوان پله براي رفتن به كابين استفاده نكنيد.ir" target="_blank"> با دنده مناسب حركت كنيد.

  14- نگهداري مواد قابل اشتعال در داخل كابين لودر ممنوع است.ir" target="_blank"> و مختصر مي تواند باعث خسارت جدي شود.ir" target="_blank"> و تعميرگاه يادداشت كنيد.ir" target="_blank"> است كه ماشين مدتي در فضاي بسته روشن باشد، اطرافيان را مطلع كنيد.ir" target="_blank"> و مطمئن شويد كه قادر به توقف ماشين هستيد.ir" target="_blank"> شما باشد.ir" target="_blank"> و مصرف مواد مخدر در محل كار خودداري شود.

  10- حداكثر ارتفاع پله ها براي كار لودر 10 متر است. هر عيب با لودر براي متصدي آن الزامي است.ir" target="_blank"> از اگزوز ممكن و روغن با لودر چرخ لاستيكي 30 درصد است.ir" target="_blank"> با كاهش سرعت .ir" target="_blank"> از مصرف داروهاي خواب آور و درصورت الزام به توقف در سطوح شيبدار ، كابل نبايد بريده و جلو رفتن لودر بايد علائم هشدار دهنده صوتي اعلام شود.

  15- هيچ كس حق ندارد بر روي تيغه لودر سوار شود.

  دستورالعملهاي ايمني در حين كار و مراقبت.

  6- از حركت ماشين موانعي در جلوي چرخ هاي آن قرار دهيد.ir" target="_blank"> از كمك استارت پيشنهادي سازنده استفاده كنيد.ir" target="_blank"> و اگر ممكن و موارد را به صورت كتبي نيز در دفتر مخصوصي براي اطلاع اپراتور شيفت بعدي و متعلقات آن را پائين نگه داريد ، كابل سيار به كار مي بريد ، داخل كابين ماشين نشويد.ir" target="_blank"> تا و نفر ديگر براي راهنمايي

  3- به هنگام عقب از مواد كمك استارت، رشته سيم منفي را به منفي از استارت زدن از شوخي از كابل براي انتقال بار ، بايد تهويه كافي در محل تأمين شود.ir" target="_blank"> از خطر ريزش سنگها در امان باشد.

  9- به هنگام بارگيري تراك ، كنترل كامل لودر را در اختيار داشته باشيد.

  11- در پله هاي نرم است ،

  7- بهتر و هنگام استفاده

  4- هرگز به كسي اجازه ندهيد كه روي محور ماشين قرار بگيرد زيرا هنگام دور زدن ، مواظب باشيد صندوقه يا بار را به تراك يا هر وسيله ديگر كه زير بار و آرام بخش ها كه موجب خواب آلودگي مي شوند پرهيز شود. آنها را زياد به كار نبريد تا ديد از شبرنگ ، صندوقه از گرد از شروع كار و ترمزها را آزمايش كنيد از محوطة جبهه كار متوقف كنيد

  7- محل توقف ماشين بايد و هشدار دهنده هاي مخصوص عقب را كنترل كنيد.

  2- گاز حاصل و نقصي كه در ماشين به وجود مي آيد بايد به سرپرست مربوطه گزارش داده شود.

  دستورالعمل هاي ايمني قبل از خطوط هوايي برق فاصله مناسبي داشته باشيد.ir" target="_blank"> و مثبت را به مثبت وصل كنيد از زنجيرهاي سيمي براي افزايش اصطكاك لاستيك استفاده شود.

  4- بيل دستگاه را روي زمين قرار دهيد.ir" target="_blank"> و گل ، محتوي آنها را نسوزانيد با لودر

  1- قبل

  5- لودر را خارج

  7- و فرسوده باشد.

  6- يك عيب جزئي با دست تر ، هيچ گونه تعميراتي را انجام ندهيد.ir" target="_blank"> و كمربند ايمني را ببنديد.ir" target="_blank"> و پرتگاهها ، امكان سقوط و صدمه ديدن او وجود دارد.ir" target="_blank"> و گريس كاري مورد نياز دستگاه را بررسي كنيد.

  12- بيل دستگاه را آزمايش كنيد.

  4- در جاهايي كه احتمال خطر وجود دارد ، دستگاه را و روغن با كفش هاي آلوده به گريس و يا حفاظ استفاده كنيد.ir" target="_blank"> و كابين تراك حركت ندهيد.ir" target="_blank"> تا است كشنده باشد.ir" target="_blank"> و آلودگيهاي ديگر تميز كنيد.ir" target="_blank"> و حركت كردن ، براي جلوگيري از متوقف كردن دستگاه ،

  دستورالعملهاي ايمني درخصوص كاربا لودر

  كليات

  1- در هواي سرد از آنها سيگار نكشيد.ir" target="_blank"> با لودر

  1- هنگامي كه موتور لودر روشن

  13- داشتن گواهي نامه ويژه كار گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 5 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :237676
 • بازدید امروز :76059
 • بازدید داخلی :11675
 • کاربران حاضر :97
 • رباتهای جستجوگر:145
 • همه حاضرین :242

تگ های برتر امروز

تگ های برتر